Když se sen stane skutečností aneb jak těhotenství oznámit?

Okamžik, na který jste možná těšila i několik měsíců či let. Konečně je to tady. Dvě čárky, které za 9 měsíců naprosto změní váš život. Jak ale oznámit tuto radostnou novinu partnerovi, jak rodině a co si připravit na své kamarádky?

Romantika pro tatínka

Asi nejběžnějším oznámením těhotenství, pokud s vámi partner nečeká na výsledek testu, je zakoupení kojeneckých ponožek nebo capáčků pro nastávajícího tatínka.  Další oblíbenou možností je darování fotky z prvního ultrazvuku.

Připravte pro svého partnera večeři. Udělejte si romantický večer, na jehož konci předáte své drahé polovičce obálku, ve které uvidí svého následníka nebo malou princeznu. Vychutnejte si ten okamžik a sledujte, jak se rozněžněně kouká na první fotku vašeho malého pokladu.

Pro budoucí prarodiče

Rodičům můžete předat přání, které jim oznámí, že z nich brzy budou babička a děda. Citát, který je dojme a zároveň jim poděkuje za vše co pro vás udělali bude příjemným bonusem. Pokud chcete naopak pobavit, předejte jim poukázku na hlídání vnoučete s platností od (zde doplníte termín vašeho porodu).

Kreativitu si ponechte pro přátele

Přátelé snesou trochu víc zábavy. Nejlepší kamarádce můžete dát přání s nápisem Promiň, ale 9 měsíců si s tebou nedám víno. Nebo se můžete inspirovat americkými večírky. Udělejte pro své blízké party. Její přípravu laďte do miminkovského tématu. Všem tak hned bude jasné o co se jedná. A vy si můžete užít ty nechápající pohledy a okamžik, kdy jim vše dojde.

Jak jste oznámili své těhotenství vy? Připravili jste něco originálního nebo jste se drželi při zemi? Podělte se s ostatními v komentářích pod článkem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.