Proč mít jantarové korálky pro miminka?

Krásný den moji milí, 

 

znáte jantarové korálky? Pokud ne, pak to rychle napravíme. 

 

Možná víte, že je jantar minerál, nejčastěji žluté barvy. Co už možná nevíte je, že není tak jednoduché jej zařadit. Objevuje se ve 2 podskupinách. To, ale není naše dnešní téma. Proč vám to sem píšu? Nebojte hned vám to prozradím.

 

ikona-odrazka Proč by mělo mít každé miminko jantarové korálky? jantarove-koralky

 

Jantarové korálky pro miminka jsou zvláštní. Mají totiž moc. Ať už tomu věříte nebo ne, náramek z jantarových korálků pomáhá mírnit příznaky i bolest při prořezávání zoubků. Tohle je téma samo o sobě a každý rodič si tím projde dřív nebo později. My vám pouze poskytujeme další možnost jak toto období lépe zvládnout.

 

Jantarové korálky pro miminka se dají pořídit nejčastěji ve formě náramku s upravenými oválnými „kameny“. Takto upravené korálky jsou totiž pro miminka bezpečnější. Pro miminka se volí uložení na hedvábném provázku a jeho konce jsou spojeny uzlíkem. Vždy dbejte na to, aby jantarové korálky vaše dítě neškrtili. Je důležité myslet na určitou vůli. Miminka nosí nejčastěji své jantarové korálky na kotníku nebo zápěstí.

 

ikona-odrazka Můžou se korálky dědit?

 

Pokud máte pro své miminko schované jantarové korálky po starším sourozenci, radím vám dobře, pořiďte nové. Pokud totiž chcete využít maximální potenciál, který vliv jantaru přinese vašemu dítku, pořiďte mu jeho vlastní. Snad v každé knize, která se věnuje síle minerálů je uvedeno – nepůjčovat, nedarovat (tím se myslí neposkytovat dalšímu uživateli). Často se můžete setkat s tím, že právě poděděné nebo vypůjčené jantarové korálky, když to přeženu, nefungují, a naopak může přinést ještě bolest hlavy.

 

ikona-odrazka Jak se o korálky starat?

 

Korálky je potřeba nabít. Nebojte se není to tak náročné, jak to vypadá. Prodejce vám určitě rád předá spoustu rad a informací, které se k vašim jantarovým korálkům vztahují.

 

Doufám, že vám pomůžeme lépe zvládnout růst zoubků u vašeho miminka. Dejte mi do komentářů vědět, jestli máte z jantarovými korálky zkušenost.

 

Mějte báječný den.

 

big-heart

 Autor: Markéta Valentová 

Spolupráce s: biomineraly.cz

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.