Okamžik, na který čekal celý svět. Meghan, vévodkyně ze Sussexu včera nad ránem porodila zdravého chlapce.

Meghan, se netají tím, že si přála porodit doma a není se čemu divit. Snad žádná z nás si nedovede představit to čím si musela projít její švagrová Kate před rokem. Pár hodin po porodu, stát před médii v lodičkách a vypadat krásně. Přesně tak jak se od manželky následníka trůnu očekává.

Vévodkyně ze Sussexu, má svou hlavu. Řadí se trochu mezi rebelky v královské rodině, jak je známo tradice královské rodiny si občas přizpůsobí k obrazu svému. Když se blížil termín porodu, nechala se slyšet Doria Markle, maminka Meghan, že jejím největším přáním je přirozený porod v domácím prostředí. Pokud by však hrozili komplikace souhlasila s převozem do nemocnice. Navzdory doporučením lékařům se tak rozhodla pilovat porodní techniky a byla odhodlána své přání naplnit.

Osud jí však nepřál a vlivem jejího věku (37), faktem, že je to její první dítě a přenášení byla v pondělí 6.5.2019 brzy ráno, za přísného utajení spolu s princem Harrym převezena do londýnské nemocnice Portland. Na celý převoz dohlížel Scotland Yard. Standartní porod se v této prvotřídní nemocnici odhaduje na 15 tisíc liber, což je v přepočtu zhruba půl milionů korun.architecture-buckingham-building-tibibaby.cz

Dostupné zdroje tvrdí, že o samotném převozu netušila ani samotná královna Alžběta II. s manželem Filipem. Další otázkou je, zda byla u porodu svého vnoučete maminka Meghan Doria, tuto informaci však Buckinghamský palác nepotvrdil.

Když Meghan porodila v 5.26 ráno (londýnského času 6:26 SEČ), byl Harry v sedmém nebi. „Jsme oba naprosto nadšení,“ prohlásil princ před televizními kamerami. „Bylo to nádherné, úplně neuvěřitelné. Jsem na svou ženu hrozně pyšný a jako každý otec a rodič, který o svém dítěti říká, že je skvělé, tohle miminko je úplně k zulíbání,“ dodal.

Nakonec ale dopadlo vše báječně. Chlapec váží necelých 3,3 kilogramu, má se čile k světu

Ještě neopadlo sázkové šílenství, které se týkalo termínu porodu v pořadí 7 mého následníka trůnu, vrcholí šílenství druhé, a to jaké jméno královský potomek dostane. Mezi 3 nejpravděpodobnější jména se dostal Edward, Oliver a Arthur.

Jak to vidíte vy? Které jméno podle vás bude mít malý následník trůnu? 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.