O nás

Kdo stojí za TibiBaby.cz?

Maminka Markéta, která se inspirovala svými dětmi. 

V roce 2017 přišel nápad, který ale nedostal šanci. Nápad vytvořit internetový obchod, který bude pomáhat maminkám v jejich každodenních starostech a inspirovat je. Když se rok 2018 chýlil ke svému konci, už tu šanci dostal. V lednu 2019 vzniklo  TibiBaby.cz.

Obchod, který podporuje maminky a snaží se jim ulehčit, někdy náročnou roli. Víme, že maminky jsou především ženy, které si zaslouží to nejlepší. Proto vítejte v e-shopu, který má styl.

 

S čím vám dokážeme pomoci?

Našim hnacím motorem, touhou a cílem je ulehčit vám každý jeden den, v roli maminky (i té nastávající). Rozmanitost našeho sortimentu není náhodná. Najdete zde vše, co budete potřebovat do dětského pokojíčku, přes balení tašky do porodnice až po hračky, které rozvíjí schopnosti vašich ratolestí. Dbáme na kvalitu výrobků, které u nás objednáváte. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a ověřené výrobce z Česka i zahraničí. Nejednou jsme provedli, řekněme testování na vlastních dětech.

Kočárek, autosedačka či nosítko? Přeprava našich pokladů z bodu A do bodu B, může být plná nástrah, my vám ji pomůžeme zvládnout s kvalitními produkty. 

Věříme, že oceníte náš přístup Fair-Play a na oplátku se k nám chovejte stejně férově. Neváhejte nás kontaktovat pokud vás něco zajímá nebo potřebujete poradit. Založili jsme pro vás i Facebook skupinu Poradna pro maminkyPřidejte se do ní a buďte součástí skvělé komunity.

 

big-heart

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.